BUILD - casopis o gradjevinarstvu  
Gradjevinarstvo
 
   
poslovanje
tema broja
arhitektura
fokus
pogled
mehanizacija
urbanizam
instalacije
materijali
tehnologija
BUILD promo
energetska efikasnost
software
predstavljamo
sajmovi
intervju
enterijer
transmaterijali
zanimljivosti
BUILD info
GREEN BUILD
   
BUILD br.35
BUILD br.34
BUILD br.33
BUILD br.31
BUILD br.30
BUILD br.29
BUILD br.28
BUILD br.27
BUILD br.26
BUILD br.25
BUILD br.24
BUILD br.23
BUILD br.22
BUILD br.21
BUILD br.20
BUILD br.19
BUILD br.18
BUILD br.17
BUILD br.16
BUILD br.15
BUILD br.14
BUILD br.13
BUILD br.12
BUILD br.11
BUILD br.10
BUILD br.9
BUILD br.8
BUILD br.7
BUILD br.6
BUILD br.5
BUILD br.4
BUILD br.3
BUILD br.2
BUILD br.1
 
 

BUILD magazin broj 31
/pdf/

   

info

www.gradjevinarstvo.rs

promo

METSO Lokotrack LT220D,
sistem koji donosi razliku

 

Dani otvorenih vrata – TERRA SRBIJA
Savremena rešenja
– PEIKKO SLOVAKIA s.r.o.
Mala škola za velike majstore:
Bekament Trening centar
– BANJA KOMERC BEKAMENT

arhitektura

Aktivno projektovanje

tema broja

Sajam nameštaja: drvno-prerađivačka industija na jednom mestu
– BEOGRADSKI SAJAM
Pametni dizajn kuhinje

 

PAVSTONE – Partner za umetnost življenja
  La Dura: Gipsana ploča budućnosti – SINIAT
  Natur-beton: moderan arhitektonski jezik
– PERI-OPLATE
  Estetika rđe: Korten čelik
  Povećana efikasnost osvetljenosti
LED rasvete za 57 odsto
   
   
Tapete – zidne obloge koje se
vraćaju u modu

promo

Kompletni krovni sistemi
– PAUL BAUDER GmbH

 

ICOPAL WULKAN sistemi dimnjaka
Električni kotao Oganj: Iskra koja pokreće sve
– KATANA

 

Električni blok kotlovi sa procesorskim upravljanjem – MIKOTERM
ENERGOTEHNA – Izgradnja gasovoda, naftovoda i industrijskih postojenja
Video nadzor za zaštitu objekata kritične infrastrukture: Inteligentan softver za
snimanje i video analizu IPS-VideoManager
– SECURITON

green build

Prednosti zelene infrastrukture u gradovima
Energija soli: MIT povećava konkurentnost osmoznih elektrana
Prva solarna baterija na svetu
„radi na svetlost i vazduh“
   

INDEX OGLASA

Austrotherm www.austrotherm.rs   Tüyap www.tuyap.com.tr
Banja Komerc Bekament www.bekament.com  
Beli Bor www.belibor.rs   Age Plan www.agplan.iz.rs
Beogradski Sajam www.beogradskisajamnamestaja.rs   Ajna Tes www.ajnates.com
Build magazin www.build.rs   Aledjo www.aledjo.rs
Cim Gas www.cimgas.rs   Archistar www.archistar.rs
Fastfwd Ventures www.remmers.co.rs   Ban-Inox www.ban-inox.rs
Finest Media www.radim-gradim.rs   Bombeton www.bombeton.me
Gradjevinarstvo.rs www.gradjevinarstvo.rs   Dijamant vasicsrdjan75@gmail.com
Gradmont www.gradmont.net   DVD Vračar www.dvdvracar.rs
Grolit-Rad www.grolitrad.rs   Evolva www.evolva.co.rs
Helexpo www.helexpo.gr   Fox Electronic www.fox.rs
Mali Oglasi www.gradjevinarstvo.rs/MaliOglasi   Gradjevinarstvo.rs www.gradjevinarstvo.rs
MG Kačarević www.mgkacarevic.com   Hiding www.hiding.co.rs
Pavstone www.pavstone.rs   Kribone www.kribone.rs
Putevi doo Ivanjica www.putevi-ivanjica.rs   Mako-Plast makoplast@yahoo.com
Roma Company www.roma.rs   MB Company www.mbcompany.rs
Schneider Electric Srbija www.schneider-electric.com   Modeling modeling.prokuplje@gmail.com
Service Group BG www.servicegroup.rs   Produkt BG Inženjering www.produkt.co.rs
Tim Izolirka www.timizolirka.rs   Prohrom-Dizajn www.prohromdizajn.com
TKK Beograd www.tkk.rs   Sistem DC 90 www.dc90.co.rs