BUILD - casopis o gradjevinarstvu  
Gradjevinarstvo
 
   
poslovanje
tema broja
arhitektura
fokus
pogled
mehanizacija
urbanizam
instalacije
materijali
tehnologija
BUILD promo
energetska efikasnost
software
predstavljamo
sajmovi
intervju
enterijer
transmaterijali
zanimljivosti
BUILD info
GREEN BUILD
   
BUILD br.35
BUILD br.34
BUILD br.33
BUILD br.31
BUILD br.30
BUILD br.29
BUILD br.28
BUILD br.27
BUILD br.26
BUILD br.25
BUILD br.24
BUILD br.23
BUILD br.22
BUILD br.21
BUILD br.20
BUILD br.19
BUILD br.18
BUILD br.17
BUILD br.16
BUILD br.15
BUILD br.14
BUILD br.13
BUILD br.12
BUILD br.11
BUILD br.10
BUILD br.9
BUILD br.8
BUILD br.7
BUILD br.6
BUILD br.5
BUILD br.4
BUILD br.3
BUILD br.2
BUILD br.1
 
 

BUILD magazin broj 9
/pdf/

   

info

Svet
  Okruženje
  Srbija
  Beograd

promo

Građevinski klaster DUNĐER

 

Centralna info tabla (ŠEVA)

software

Vaš novi CAD (ARHITEKTI TOMIĆ)

promo

Partner lokalnih samouprava
(VIA INŽENJERING)
Dobrodošli u svet uspešnih
montažera skela (LAYHER)

 

Kompletna rešenja
& Qbiss by TRIMO

 

Protivpožarni sendvič paneli
(KINGSPAN)
  Corus ecopanel – evropski standard,
balkanske cene (CORUS)
  Sendvič paneli – MV i EPS (DEVIX)
  Objekti od prefabrikovanih betonskih
elemenata (NOVOTEHNA)
  Izgradnja hala od prefabrikovanih
ferocementnih elemenata
(MILINKOVIć COMPANY)
  Krovni i fasadni panelni sistem
Armaterm (ARMAT INŽENJERING)

poslovanje

Sporovi u građevinarstvu
(TRGOVINSKI SUD U BEOGRADU)

promo

Kvalitet koji zaslužujete – Porotherm
(WIENERBERGER BAČKA)
  Fasadna silikatna opeka i gips za
enterijere (RAPID)
  Najbolje iz prirode za vaš dom
(COTTO DEGLI ETRUSCHI)

fokus

IGM MLADOST RAD Vlasotince
  Cigla sa dušom (TODOROVIĆ)

Fina keramika (TOZA MARKOVIĆ)
  Kuća kao korpa za plažu (BASF)
  Termoizolacioni betoni od perlita –
Superbet (TERMIKA)
  Kvalitet koji garantujemo
(KNAUF INSULATION
)

pogled

Muzej nauke i tehnike u Beogradu

arhitektura

Pripreme za rekonstrukciju

promo

Distribucija vodećih proizvoda za
građevinarstvo (POLYKEM SR)
  Krovni prozor BRABO
  Altro podovi (CENTROPROJEKT SPZ)
  Super beton (DOZOKO)
  Poliuretanski podovi (TIGAR INCON)
  Sve prednosti montažnih kuća
(DUBOREZ JEVTIĆ)
  Topli dodir prirodnog kamena
(EMILIO STECHER)
   
   
  Najsavremenije tehnologije
u obradi pločica (KERAM ITAL)

 

Paneli inspirisani prirodom
(MDS TOTALSTONE)

promo

Nova era kamena (MOBICOMM)
  Liftovi (PAN LIFT)
  Lakoća pristupa za sve
(GROSSI ENGINEERING)

Legi sistem ograda (LEGI SGS)

Kontejneri (ENIGMA IDEA)

 

Za pun komfor vašeg prostora
(ROLLOTEH)
  Industrijska i garažna vrata (ALUROLL)

BFT program (GATES)

 

Sanacija ab-konstrukcija (INCO)

Savremena tehnologija armiranja
BRAMTEC® (PUTEVI UŽICE)

Građevinski lepkovi (ISOMAT)

Novi proizvodi i nova tržišta
(METALIKA)

Technotest program (KODIKO)
  Patentiran trapezni lim
TR 40 Strong+ (BLP LIMPLEX)

 

Čelična gazišta (MD TRNOVČE)
  Novi standard za betonski čelik SRPS
EN 10080 (METALFER STEEL MILL)

Profilisani limovi (INM)
  Sistem za izolaciju ravnih krovova –
Hidrolen S (IZOLINVEST)
  Zeleni krovovi
(IZOLACIJA HOLDING)

Izolacija protiv podzemnih voda
(IZOMONT)
  InterDrain geosintetika
(SIGMA PROMET)
  Dvoosne geomreže na terenskim
testovima (LIPEX)
  Hidroizolacija Bentofix® BFG 500
(BELMONT BG)
  Bentotex (M-PROINTEX)
  Dogrevanje – formula za štednju
(KATANA)
  Linija Ultima – dostupni luksuz (CINI)
  Domaće klima komore
(RACIONALIZACIJA ENERGIJE)
  Tišina na gradilištima širom sveta

green build

2009 – Godina zelene gradnje
  Izgrađen lokalni know-how
za solarne sisteme (CONSECO)
  Osvetljenje zelenih površina
  Besplatni kursevi za zelenu gradnju

promo

Kvalitet i cena – šansa za budućnost
(AGROVOJVODINA MEHANIZACIJA)
   

INDEX OGLASA

Adam www.adams.rs   Potisje Kanjiža www.potisje-kanjiza.com
Ading www.ading.co.mk   Put Inženjering www.putinzenjering.com
Alp Project System www.alp.rs   Quadro Designing quadrodesigning@apsolutok.net
Aluminijum i PVC www.aluminijum-pvc.com   Rapid www.rapid.rs
Aluroll www.aluroll.rs   Različak www.razlicak.com

Balkandia balkandia@gromnet.net   Rolomatik www.rolomatik.com
Bar System www.barsystem.co.rs   Rapid www.rapid.rs
BASF www.basf.rs   Rolomatik www.rolomatik.com
BBG Materijali www.bbg.co.rs   Siepa www.siepa.gov.rs
Belanović www.belanovic.rs   SemmelRock www.semmelrock.hr
Beoicla www.beoicla.co.rs   Small Steps www.small-steps.biz
Besthem www.besthem.com   Termodom www.termodom.rs
Bombeton www.bombeton.cg.yu   Termoglas www.termoglas.rs
Bosal www.bosal.rs   Termolux Forni termoluxforni@yahoo.com
Brabo www.brabo-rw.com   Termoplasting www.termoplasting.com
Brams www.brams.rs   Toza Marković www.toza.co.rs
CCTV Centar Master www.masterbc.co.rs   Vlasinac Igda www.vlasinac.co.rs
Descon www.descon.co.rs   Wienerberger Bačka www.wienerberger.rs
Edo Inženjering edoing@ptt.rs      
Esal www.esal.si     Agreks agreks@ptt.rs
Euro Heat www.euroheat.co.rs     Andzor Inženjering www.andzor.com
Euromodul www.euromodul.rs     Arhitrav www.arhitrav.rs
Evrometal www.evrometal.com     Bugi Enterijeri Plus www.bugienterijeri.com
Fibroplast www.fibroplast.rs     Cementni proizvodi www.cementni.co.rs
GBD www.gbd.rs     Centrotehnica www.centrotehnica.com
Glacier www.glacier.co.rs     Coning coning@eunet.rs
GMT Company www.gmt.rs     Earth Studio www.earthstudio.co.rs
Građevinarstvo www.gradjevinarstvo.rs     Elingzo www.elingzo.co.rs
Hausbau www.hausbau.rs     Eurodomus www.eurodomus-zr.com
IEG iegobr@verat.net     Frigoremont frigoremont@gmail.com
IGM Mladost www.mladostleskovac.co.rs     Građevinar vlada012@gmail.com
Institut IMS www.institutims.rs   Građevinska knjiga www.gk.izlog.org
Iroko www.iroko.co.rs   Kodiko www.kodiko.rs
Izomont www.izomont.co.rs   Kolubara građevinar www.kglgrad.com
Izoteh www.izoteh.rs   Konstruktor Konsalting www.kkonsalting.com
Kan-Com www.kan-com.co.rs   Manes www.manesdoo.com
Kingspan www.kingspan.co.rs   Nameštaj www.namestaj.info
Knauf Insulation www.knaufinsulation.rs   Pro.Max.Team www.promaxteam.rs
Komet www.komet-ca.rs   Pro Team jasmina.vico@proteam.co.rs
Layher www.layher.rs   Rasadnik Šimšir www.buksus.com
Lep Izgled lepizgled@sezampro.rs   Ravnaja www.ravnaja.com
Lever Inženjering www.lever.co.rs     Schüring schuering@eunet.rs
LKV Centar www.lkvcentar.com     Studio Linus www.studiolinus.com
Makel www.makel.com.tr     Studio za projektovanje Konin www.koninco.com
Metal Produkt www.metalprodukt.rs     System Pro www.systempro.co.rs
Nevena Color www.nevenacolor.co.rs     Thomas Company www.thomas.iz.rs
Non-Stop www.nonstop.rs     Tim AG projektni biro biro.timag@gmail.com
Orca orca@eunet.rs     Toptherm www.toptherm.rs
Palisada www.palisada.rs     Trag u prostoru traguprostoru@hotmail.com
Pan Komerc www.pankomerc.com     Uniko www.uniko.co.rs
Pavlino Co www.pavlinoco.co.rs     Zankoop laszlo_maraci@yahoo.com
Popović&Co www.popovicandco.co.rs     Zavarivač Zaječar www.zavarivaczajecar.co.rs